SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objektiv Nikon AF NIKKOR 28-200 mm 1:3.5 - 5.6D
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
ID e produktit :
83954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes objektivin profesional Nikon AF NIKKOR 28-200 mm 1:3.5 - 5.6D. ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per thuajse te gjitha kamerat digjitale te NIKON.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »