SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objektiv Nikon AF Nikkor 28-85 mm 1:3,5-4,5
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
ID e produktit :
83955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes objektivin profesional Nikon AF NIKKOR28-85 mm 1:3,5-4,5. ne gjendje shume te mire (sikur i ri) dhe i pershtatshem per thuajse te gjitha kamerat digjitale te NIKON:
Nikon D50 D70 D80 D90 D100 D200 D300 D300S D600 D610 D700 D7000 D800 D800E D810 Df D1 D2 D3 D3X D4 D4S Fuji FinePix S1 S2 S3 S5 Pro
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »