SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blic Nikon Speedlight SB-24
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
ID e produktit :
83956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes blicin profesional Nikon Speedlight SB-24, ne gjendje te rregullt dhe shume pak i perdorur.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »