SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy objektiva Nikon Nikkor 28-200 dhe 28-85, Blic Nikon Speedlight SB-24, tele conversion lens 2.5x
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
ID e produktit :
83957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes dy objektiva Nikon Nikkor 28-200 dhe 28-85, blicin Nikon Speedlight SB-24, dhe tele conversion lens 2.5x

Te gjitha pajisjet jane ne gjendje te rregullt teknike.

Cmimi ndaras:
Nikon Nikkor 28-200 --------------------160 euro
Nikon Nikkor 28-85 -------------------- 160 euro
Nikon Speedlight SB-24 -----------------60 euro
Brons tele conversion lens --------------30 euro

Te gjitha se bashku: 320 euro
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »