SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamer e fshehur ne stilolaps ( kimik )
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '17
ID e produktit :
83989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
stilolaps me kamer , i cili ju mundosn te beni foto dhe video , gjithashtu mund ta perdorni edhe si kamer per pc .
eshte shum i pershtatshem per te shkruar me te dhe ne te njejten koh te beni incizim pa ju diktuar dikush , qmimi eshte i volitshem vetem 20 euro , gjethashtu vjen edhe manuali per perdorim dhe kablli mini usb.
shtes-memoricard 8gb kingston kushton 10 euro nese deshironi mund ta merni se bashku me kimik por mund ta merni vetem kimikun nese e keni memoricardin tuaj
numri kontaktues 049-630-141
Informata rreth publikuesit
Vegim
Pejë
049630141
Gjimnazi bedri pejani PEJ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »