SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI VERSACE E RE 2015
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '17
ID e produktit :
84083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT VERSACE
MODELI ME I RI 2015
SYZET POROSITEN TEK NE DHE
VIJN DIREKT NGA JASHT KOSOVES DERI TEK JU
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM|
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
MUND TI POROSITNI NE TEL OSE VIBER +37745/674546
OSE NE FACEBOOK TE MESAZHET www.facebook.com/btsunglasses 
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »