SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inspiring English&Computer Course
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '14
ID e produktit :
841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Inspiring English&Computer Course ofron kurse intenzive per te rritur dhe femije ne gjuhen Angleze si dhe ECDL kurse per qertifikim ne lemin e Informatikes. Çmime shume te voliteshme.

Tel :
+377(0) 45 55 33 05
+377(0) 45 613 613

Lagjja e Spitalit- Afër shkollës fillore Pavarësia - Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Arlind
Ferizaj
Lagjja e Spitalit, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »