SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
dyer dhe dritare me roletne nga druri
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
ID e produktit :
84318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyer dhe dritare me roletne te fabrikes nga druri te perdorura ne gjendje te rregullt,Dyert jane 2.10cm*0.80cm dhe dritaret jane 1.40cm*1..40 cm. qmimi eshte 10 euro per cope.Gjithsej jane 10 dritare dhe 8 dyer. KONTAKTI: 045-526-214 DHE 044 708-327
Informata rreth publikuesit
Elion
Gjilan
044/708/327
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »