SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mjeku i syve - Optika Daci
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeku i syrit:
Nga ora: 17:00 - 19:00, çdo të hënë, mërkure dhe premte. Në: Pallati i Rinisë - www.optikadaci.com 
Informata rreth publikuesit
Optika Daci
Prishtinë
+377 45402502
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »