SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vello, Wedding dress
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Maj '15
ID e produktit :
84885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera fustanin e nuseris te gjithe te interesuarit mund te me kontaktojn ne nr e shenuar me posht.

Fustani gjendet ne gjendje shume te mire, eshte pothuajse i ri, si dhe per qdo te interesuar qe do ta marre me qera do jete i paster nga pastrimi kimik, si dhe per hollesi te tjera p.sh per masa trupore mund te zgjidhet qdo problem i mundshem me rrobaqepse.Cmimi- 100€Ju mirepresim

Nr.kontaktues +386- 049 613 183
Informata rreth publikuesit
Fatlinda
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »