SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RAY BAN SYZE DIELLI
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '17
ID e produktit :
84899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT RAY BAN
SYZET Kan nje xham shum te mir dhe jan elastike
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
MUND TI POROSITNI NE TEL OSE VIBER +37745/674546
OSE NE FACEBOOK TE MESAZHET www.facebook.com/btsunglasses 
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »