SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SYZE DIELLI RAY BAN DIAMAND QE NUK THEHEN
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '16
ID e produktit :
84900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN SYZET E DIELLIT RAY BAN diamand
ME NJE XHAM SHUM TE MIR PER DIELL.
DHE XHAM QE NUK THEHET DHE ME TELA ELASTIK
MODELI ME I RI 2016 NGA RAY BAN
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM|
POSEDOJ M 3 NGJYRA TE ZEZ GJELBERT DHE KAFE
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
MUND TI POROSITNI NE TEL OSE VIBER +37745/674546
OSE NE FACEBOOK TE MESAZHET www.facebook.com/btsunglasses 
Informata rreth publikuesit
BUTRINTI Accessories
Prishtinë
045674546
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »