SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
100% WHEY PROTEIN 1kg & 2.4kg
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
21 Janar '16
ID e produktit :
84910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
100% Whey Protein është një proteinë e shkëlqyer, ekskluzivisht nga hirra. Ushqimi proteinik sjell azot dhe aminoacide të nevojshme, për të cilat trupi ka nevojë që të sigurojë rritjen dhe të ruaj indet. Ndërsa, proteinat e pranishme në 100% Whey Protein kontribuojnë në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e masës muskulore si dhe të një gjendje të mirë të skeletit. E nxjerrë nga qumështi, hirra konsiderohet si proteinë komplete, pasi që ajo e furnizon organizmin me të gjitha aminoacidet thelbësore, pra edhe 9 aminoacidet që organizmi është i paaftë t’i sintetizoj dhesi pasojë duhet të merren me ushqim (Histidina, Leucina, Lysina, Metionina, Fenilalanina, Treonina, Triptofani, Valina). 100% Whey Protein përmban gjithashtu përbërës tjerë: një “matricë e aminoacideve” sjell aminoacide tjera si Taurina dhe L-Glutamina. L-Glutamina është aminoacidi më i bollshëm që qarkullon në gjak. Mënyra e përdorimit: Përzieni 1 dozë (30g) me 300ml ujë, qumësht të ftohtë me pak yndyrë apo ndonjë lëng tjetër, varësisht nga nevoja për proteinë. Info Alergjen Produkt i prodhuar në fabrikë duke përdorur proteina të qumështit, soje dhe veze, luten dhe kikirikë. Kujdes Të ruhen larg fëmijëve. Nuk duhet tejkaluar doza ditore e rekomanduar.KEMI EDHE PRODUKTE TE TJERA , THJESHT VETEM NA KONTAKTONI.
OFROJME QMIME SUPER SPECIALE POASHTU KUALITET DHE CILESI.
Keto me posht jan vetem Tags/

TAGG TAGG TAGG TAGG TAGGG :

Iphone , Samsung , HTC , Acer , Dell , HP,
Fitnes , Proteina , Ushqime , Sport , Kreatina , Qokollat , Banana , Qumsht , Nitro , Amino Acide , Mass , Serius mass, Hyper Mass , 100% whey , 100% Protein . c4 , workout , ON, Scitec , Dymatize , muscletech. PROTEIN.
Informata rreth publikuesit
Proteina
Prishtinë
049132953
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »