SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung GALAXY S3 Mini + Nokia x6
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
ID e produktit :
84959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galxy S3 Mini Original shum u ruajtur e ka edhe paketen e vete plus 3 mbrojtese dhe Nokia x6 mirepo nokia x6 edhe pse punon ne gjendje te mrekullueshme ka dy probleme butonin per kyqje dhe Ckyqje nuk e ka dhe pulla anesore per celes eshte e prishur mirepo mund te integroni programe swipe qe pullen anash e qet prej perdorimit.
Informata rreth publikuesit
ardit
Rogovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »