SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpored , Enlares ,Lavatriqe , Frigorifer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '15
ID e produktit :
84998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten me pakic dhe me shumic Teknik e bardh te ardhura nga Gjermania shume pak te perdorura .. qmimet duke filluar nga 100euro .

Kemi modele si : Bosch , LG , Siemens , Bosch , AEG ,MIELE , JUNO etj

Jeni te mireseardhur .

Gjindemi ne ferizaj Rr. Bajram Gyrsel Sylejmani (Perball Automekanik BELI)

kontaktoni ne numrin e telefonit:044 506 - 496
Informata rreth publikuesit
Trill
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »