SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fotoaparati Genius LCD screen 2.5
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
ID e produktit :
85053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fotoaparati Genius me 5.0 mega pixel
Mund te shfrytzohet per Fotografi apo per Vido incizime. Kompatibile me SD Card deri 4 GB. Internal memory 15 MB.
Gjithashtu mund te shfrytzohet edhe si Web Camera, Ka zoom deri 4x, ekranin e ka LCD screen 2.5". Vjen me kabell per lidhje me PC.
Nuk eshte me adapter per mbushje por ndizet me bateri te formatit AAA. E ka edhe librin e perdorimit si dhe Cd me driverat e vet. Shiko fotot per specifikat e tjera. Eshte shum pak i përdorur. Qmimi 30 Euro


Viber: +377 44 882 616
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044 882 616
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »