SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cubot X9 gold
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
ID e produktit :
85251
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet smartfoni Cubot X9 Gold.
Ekran 5 inch, Mtk6592 Cortex A7 Octa core 1.4 ghz, 2GB Ram 16GB Rom, 3G Android 4.4.4 Dual sim ( 1 mikro dhe 1 nano)
Kamere para 8.0 MP dhe prapa 13.0 MP. Rezolucioni I ekranit 294 PPI.
Me te gjitha pajisjet percjellese : mbushesi, USB kabell, mbrojtesi I ekranit 2 cope, futrolla, sdcard lexuesi, lapsi, manual I perdorimit.
Nje nder smartfonat me te holle vetem 6.9 mm.
Informata rreth publikuesit
Viski
049600004
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »