SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Komp.Asus P5K SE Intel Dual Core 2 CPU E7400-85 Euro.Me
Çmimi :
€85.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
ID e produktit :
85283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpiza Asus P5K SE Intel Dual Core 2 CPU E7400-85 Euro.
Me Tastierë-Mouse-Ndegjojse-Mouse Pad të reja.
Risi-Gratis-Plus Tastierë e re-Genius-Total 2 Tastiera falas
(Shih Fotot)-Janë Origjinale
Të gjitha së bashku vetëm 85.00 Euro.
- Performancat e Komp. Asus-
MotherBoard Asus P5K SE (Pllaka Amë) Më e Avansuar se P5gMX.
Intel P35 chipset
- Gb LAN/ 8-channel HD Audio
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CPU E7400 (2Cpus)
Memory= 2048 Ram
Disk= 80 GB
DVD-Room-Philips
Kartela Grafike=Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB Total memory.
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output.
Kompjuteri është blere i ri. Shume pak i perdorur.Punon mire dhe shpejte.
Info-044 153 511.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
044 153 511
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »