SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Inventar per Mobi Shop
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '15
ID e produktit :
85308
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet komplet invertari per Mobi Shop, rafte, shank, raft per reklamim dhe deponim, tavolin per pc, tavolin per servisim etj.

044 561 121
Informata rreth publikuesit
Engjell
Prishtinë
044561121
Perball Hotel Bacit, afer Hallall Pica [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »