SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 121 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
85368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi - Kodi 121

Dimensionet: 10.77m x 9.52m

Kati perdhes (Kati i parë):
Dhome e dites (e stilit te hapur, ku Kuzhina, Tryezaria dhe dhoma e dites qendrojne se bashku)
Kuzhine
Tryezari
Zonen e Kaminit
Vend per nxemje
Garderob
Banjo

Kati pare (Kati i dytë):
Dhome gjumi kryesore
Dhome gjumi per femije
Dhome gjumi per femije
Balkone
Banjo me tushe kabine

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »