SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prodhojme mulli per bluarjen e tallashit (PELET)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '15
ID e produktit :
85431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhojme mulli per qips ,ventillator me ciklon ,qekiqa per mulli ,rrjeta per mulli, dhe shum paisje te tjera industriale .Po ashtu edhe paisje per gurthyes si p.sh - Mullirin, siten , transportues kermillor etj, Ju mirpresim DPZ''KAM''
Nr-044-143-969 049-143-969
Informata rreth publikuesit
Visar
Mitrovicë
049129580
Mitrovece ,Qendtra e biznesit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »