SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kioskë (Trafikë)
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '15
ID e produktit :
85480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kiosku 3x3m2 ne gjendje te mirë, ka dritaret qe mbylen me mbrojtse metalike si dhe eshte e siguruar extra me hekura për tu mbrojtur nga thyerja e sajë.

Kontakti 044 454 165
Informata rreth publikuesit
besnik
044454165
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »