SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Kreveti Sofa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
ID e produktit :
85486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kreveti apo Sofa me qene se ka edhe pjesen shtese anash e pershtatshme per Sallone si shtepi po ashtu dhe ne banesa , gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorun, dimensionet jane 2 metra gjate dhe 80 cm gjere apo 2.80
Kontaktoni ne: 049 432 449(viber)
Informata rreth publikuesit
Artan
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »