SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Tepihat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
ID e produktit :
85487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 pale tepiha , shume pak te perdorun , dhe kane keto dimensione 2.30 metra te gjate me 1.48 metra te gjere, te interesuarit kontaktoni ne 049 432 449(viber)
Informata rreth publikuesit
Artan
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »