SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FISHEKZJARRE PËR FESTEN TUAJ
Kategoria :
Postuar :
17 Mars '16
ID e produktit :
85520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ExProjekt Fireworks
Jipni ndriçim festave tuaja.
ExProjekt ka menduar edhe për festat tuaja të rëndësishme siç janë martesa,fejesa,datëlindjet etj..
Fishekzjarre (fontana) për ambiente të hapura dhe të mbyllura, tyma për ndeshje sportive, qirinjë për datëlindje, xixëllonja, pishtar e shumë gjëra tjera për festat tuaja.
PRISHTINË ; Magjistralja Prishtinë - Fushë Kosovë. 044/325-201
FERIZAJ ; Magjistralja Ferizaj - Prishtinë. 044/229-113
GJILAN ; Rruga tek qendrat tregtare (ne objektin Plisi) 045/675-467
Informata rreth publikuesit
Fitim
Ferizaj
044325201
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »