SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nike origjinal nr. 45
Çmimi :
€35.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '15
ID e produktit :
85534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes patikat nike jane origjinale dhe shiten sepse nuk me konvenon numeri jane nr.45 jane veshur vetem nje here nuk kane ndonje shenje.Nderrim me ndonje helmete per motor.
Viber +38649606414
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
+38649606414
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »