SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Jelekun dhe Kembezat antike...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
85600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte i punuar me ingji origjinale, origjinen e ka nga fshatrat e shqiperise dhe eshte i shume i vjeter, punim antik. Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Diana
Gjakovë
044371658
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »