SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet-Asus Dual Core me Monitor 17 inch-115 Euro
Çmimi :
€115.00
Kategoria :
Postuar :
2 Shtator '15
ID e produktit :
85647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Asus Dual Core E7400 (2Cpus) me Monitor Hyundai 17 inch-115€ . Kompletuar meTastiere te re,Mouse te ri,ndegjojse dheMousePad
- Shihni Fotot.-Janë Origjinale-
Risi-Gratis-Nje Tastier e re falas-Total 2 Tastiera Falas ne nje çmim
Te gjitha si ne foto 115 Euro
- Performancat e Kompjuterit -
MotherBoard-P5GMX
Asus Dual Core
Processor = Intel(R) Core(TM)2 CPU E7400 (2Cpus)-2 bërthama
Memory= 2048 Ram
Disk= 80 GB
DVD-Room-Philips.
Kartela Grafike=Nvidia Geforce 8400 Gs-512.0 MB Total memory.
Kartela e Zerirt=Realtek Hd Audio Output..
Është blerë i ri, shume pak i perdorur, dhe i mirembajtur.
Punon shpejt dhe komplet i instaluar.
Tel-044 153 511; E-mail shkelqimrexha@gmail.com.
Informata rreth publikuesit
Shkelqim
Prishtinë
044 153 511
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »