SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mikseten Yamaha me kabell USB ne gjendje perfekte
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
ID e produktit :
85748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mikseten Yamaha me kabell USB ne gjendje perfekte esht shum pak e perdorur kjo funksionon ne menyr elktronike nuk i duhet sound kartel te dyjat jan ne te esht shum e pershtatshme per studio dhe nuk ze shum vend.

Modeli i saj esht Yamaha Audiogram 6

Nr i tel: +377 44 750 818
Informata rreth publikuesit
Durim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »