SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toshiba Satellite C55-B5299 i ri ne Paket Llaptop
Çmimi :
€285.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
ID e produktit :
85765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Llaptopin Satellite C55-B5299 i ri ne paket as 1 dit i perdoru i sapo ardhur prej jashtit i ka keto performanca :

Windows 8.1

Hard Disk = 500 GB

Processor = Intel ( R ) Celeron CPU N2830 @ 2.16 ( 2CPUS ) ~ 2.2GHZ

RAM = 2GB

Kartelen Grafike e ka HD INTEL = 1 GB

Baterin e man 5 Orë e ka edhe adapterin e ri

Llaptopi eshte komplet ne kese i ri

po ashtu e ka portin e HD dhe ka shum sende tjera ...

Adresa = Gjilan - Malishev

Nr,tel = 045 671 343

Baci Computers
Informata rreth publikuesit
habib.hyseni
Malishev [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »