SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alarm ose zile dere wireless per banes, zyre e te tjera
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky sistem mundeson marrjen e sirenes me veti ne oborre, zyre, depo dhe sapo te hyne dikush aktivizohet zilja ose alarmi (sipas deshires). Sirena 130dB. Kjo paisje mund te perdoret si zilje dere ose si nje alarm. Koha per me dal 30 sekonda dhe koha per me hy 4 sekonda nese perdoret si nje alarm.

Kodi i produktit: 5412810212415
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »