SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Antene dhome per programe analog dhe digjital 36db
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo anten aktive me perforcus te integrum 36dB mundson pranimin e programeve toksore VHF/UHF RTK, KTV, 21 dhe tjera regjionale si dhe shume programe tjera digjitale HD pa abonim.. Antena eshte e pershtatshme per dhome, kamp shtepize, shtepi vikendi (vikendice) dhe tjera.

Kodi i produktit: V31760
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »