SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Antene e fuqishme per programe toksore dhe DVBT-2
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Anten aktive me perforcus te fuqishem per programe toksore VHF/UF dhe digjitale DVTBT, DVB-T2, Digital Radio DAB. Kjo anten moderne ka poashtu edhe teleskop antena sinjal te fuqishem edhe ne VHF/UHF si dhe ne stand by ka funksionin ECO SWITCH qe mos me hargju energji te panevojshem.

Kodi i produktit: V29951
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »