SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Antene per programe analoge tokesore dhe digjitale tokesore
Çmimi :
€44.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Antena eshte e paisun me filtera qe mos te pengohet nga telefonia mobile 4G.

Kodi i produktit: G239828
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »