SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Antene per programe tokesore me filtera per 4G
Çmimi :
€44.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo anten e jashtme me sistem shume te shpejt montimi dedikohet per programe DVB-T digjitale toksore dhe HD por edhe per programe UHF analoge RTK,KTV,RTV21 etj. Ne anten jane te montuar filterat qe mos te pengohet nga telefonia mobile 4G.

Kodi i produktit: 5412810221745
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »