SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Baby phone me video dhe termometer
Çmimi :
€134.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:52
ID e produktit :
85779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Baby Phone kualitativ me kamer te integruar, display me prekje (touchscreen), bisede bidireksional (dyanshem), infra red per vezhgim gjate nates, me aktivzim te drites nga largu, sinjalizues per prindin nese largohet nga zona e pranimit te valeve, sinjalizues nese baterija fillon me u hargju si dhe shume interesant sinjalizuesi nese ne dhome te femiu behet nxeht ose ftofet. Gjithkund me pa dhe me ndigju beben. Beben tuaj naten dhe diten me vezhgu. Qeteso beben me kunder bised, me kenge gjumi (ninulla) te integruara. Digjital teknik deri ne nje largesi 150m si dhe 100% sfere private. Kesaj paisje mund opsionale te bashkangjitet edhe kamer extra si dhe monitorus nese deshirohet qe ne dy dhoma te monitorohet ose nese jane dy bebe ne dy vende te ndryshme. Shume leht eshte me punu me paisje.

Kodi i produktit: G270539

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »