SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bluetooth BMI peshore me Aplikacion
Çmimi :
€74.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peshore personale qe regjistron deri ne 180kg. Kjo peshore intelegjente aktivizohet duke e prek ate me kembe. Cdo matje automatikisht bartet pa kablla ne telefon mobil permes aplikacionit gratis Apple App Store dhe Google Play. Permbajtja e yndyres, muskulatures dhe permbajtja e ujit llogariten. Menagjimi pa kablla i peshes dhe vlerave BMI, per te mbajt peshen e deshiruar ose per me arrite ate. Display modern me XL-LCD Display me prapavi te bardhe.

Kodi i produktit: 5412810231546
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »