SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bluetooth ore aktiviteti
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i jeteses. Rezultatet personale munden me aplikacionin gratis qe jane ne Apple App Store dhe Google Play pa kablla te memorizohen ose te barten. Regjistrimi i hapave te kaluar, djegjes se kalorive, largsia dhe kohzgjatja e aktiviteteve, vezhgimi i gjumit.

Kodi i produktit: 5412810231560
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »