SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dana per konektor interneti dhe telefoni
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me keto dana mund te vendosen konektoret te ndryshem RJ10 (4P4C), RJ11 (4P6C), RJ12 (6P6C), RJ45 (8P8C). Keto dana dedikohen per konektor telefoni dhe interneti me 4, 6 dhe 8 pin.

Kodi i produktit: 5412810126088
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »