SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Degjuese veshi fleksibile nga Philips
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fantastik Philips degjuse veshi INEAR me fleksibel kapse te lapres se veshit per nje konfor gjate perdorimit si dhe degjuset ofrojn super kualitet te degjimit me super bass. Pershkak qe degjuset kan form ergonomike, pershtaten per te gjitha madhsit te veshit. Ideal per perdorim edhe ne natyre dhe rrethi i veshi nuk eshte rreshqites. Ekstrem stabil eshte konstrukti i degjuseve dhe ne kete menyre zgjatet jeta e tyre.

Kodi i produktit: 8722598
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »