SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dinamik bass degjuese veshi Philips
Çmimi :
€17.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Degjuse veshi kompakt me koka te buta. Veqenarisht te vogla In Ear degjuse per bartje komfore. Me degjuse te vogla per bass dinamik dhe ze te pastert. Degjuset pershtaten ne menyre perfekte ne vesh dhe mbron nga zhurmat nga jashte. Tri koka gome qe mund te ndrrohen per pershtatje ne cdo vesh.

Kodi i produktit: F96226
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »