SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Filter uji per maqine te kafes
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
85789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zgjateni jeten e maqines tuaj te kafes dhe shijoni aromen me te mire! Per kafe te kendshme me uje pa gelqere. Pa pastertit ne uje si p.sh. Klori, plumbi ose bakri reduktohen. Nje kaqush filtron rreth 50 litra uje, kjo don te thote rreth 400 gota kafe, dhe patjeter duhet cdo 2 muaj te ndrrohet.

Kodi i produktit: D987577
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »