SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Invertor rryme + USB, prej 12V në 230 V 300W
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky invertor kualitativ shëndrron tensionin 12V/DC (bateri) në 230V/AC 50Hz, permanent 300W respektivishtë starti deri ne 900Watt. Kyqja e mundshme në veturë (ndezje të cigareve) dhe direkt në bateri. Poashtu invertori posedon një USB 5VDC/500mA nëse eshtë nevoja me lidhë mbushes te aparate, telefonit mobil etj. Invertori është i paisun me mbrojtje të ndryshme elektronike.

Kodi i produktit: F708225
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »