SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell 3m per Ipad, Iphone
Çmimi :
€23.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete kabell te gjate lehtesohet mbushja e Iphone dhe Ipad paisjeve si dhe sinkronizimi permes USB. Kete kabell e bene unikat gjatsia prej 3 metrave.

Kodi i produktit: 5412810232567
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »