SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Komplet I kaqavidave kualitative per elektronik
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
85796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komplet i 8 kaqavidave te kualitetit shume te larte ne te paketume ne kuti. Trupi i tyre perbehet nga krom material kualitativ si dhe koka rrotulluse mundeson pune me 3 gishta, kurse vrima larte e 5mm mundeson varjen e kaqavidave ne nje vend te caktum. Guma jo rreshqitse ne pjesen e poshtme mundeson pune te sigurt dhe shtrengim.

Kodi i produktit: 6967843
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »