SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes krahnori per kamere
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete KÖNIG monopod stativ mundeni leht te gjironi dhe mos te ju lodhen kreherit. Pesha shperndahet proporcionalisht ne kembe, gjoks, qaf dhe pjesen e lart te trupit.

Kodi i produktit: 5412810104079
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »