SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per Projektor me distanc 300mm nga tavani.
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne kete projektor mund te montohen projektor te firma te ndryshme. Nga tavani largohet 300mm si dhe deri ne +/- 30 shkall e ka mundesin per kend te levizjes, kurse rrotacioni 360 shkall. Mund te montohet projektor deri ne pesh 10kg.

Kodi i produktit: F671292
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »