SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per TV LED dhe LCD deri 35kg
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky mbajtes per TV dedikohet per televizora LED deri ne 50 inch dhe LCD/Pllazma deri ne 42 inch. Distanca deri ne muri 23mm.

Kodi i produktit: 5412810208869
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »