SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbajtes per TV LED LCD Pllazma deri 65inch / 45kg
Çmimi :
€27.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky mbajtes I fuqishem dedikohet per televizora me madhsi deri ne 65inch me peshe deri ne 45kg per televizora LCD, Pllazma dhe LED. Largsia e vrimave deri 600x400 mm dhe largsia nga muri 23mm.
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »