SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mbushes per bateri 6 - 24V / 2A ANSMANN
Çmimi :
€47.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
ID e produktit :
85805
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete mbushes automatik te baterijave mund mbushen baterijat plumbi me tension 6V, 12V dhe 24V. Pasiqe te mberrihet mbushja, ky mbushes ndalet automatikisht dhe nuk demton baterin. Permes kapseve eshte e mundshme shpejt konektetimi ne bateri. Mbrojtje per mos tejkalim te mbushjes, mbrotje nga ndrrimi i polaritetit dhe lidhjes se shkurt. Mbushja ne 6V 1500mA, 12V 2000mA dhe 24V 1000mA. Ansmann Germany me garancion.

Kodi i produktit: 9014732
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »